Nowy i innowacyjny projekt kryptowalutowy StakeMoon będzie notowany na zdecentralizowanej giełdzie PancakeSwap, co jest następnym krokiem w rozwoju po sukcesie przedsprzedaży, na której udało się zebrać ponad 500 000 dolarów.
Dołączenie do PancakeSwap stworzy odpowiednie warunki rynkowe dla transakcji między nabywcami i sprzedawcami. To dlatego, że zdecentralizowana giełda (DEX) umożliwi kupno, sprzedaż i obrót setkami kryptowalut, które są obecne w sektorze zdecentralizowanych finansów (DeFi).
Co więcej, handel odbywa się bez pośredników. Wszystko to sprawi, że wartość StakeMoon będzie dyktowana warunkami rynkowymi.
W porównaniu do innych zdecentralizowanych platform PancakeSwap posiada największą liczbę użytkowników. Łącznie powierzyli giełdzie już ponad 14 miliardów dolarów.
Jeśli zaś chodzi o typ działalności, PancakeSwap zalicza się do AMM (automated market maker, czyli automatyczny twórca rynku). Co to znaczy? Na giełdzie nie znajdziesz księgi zleceń, systemu bid/ask ani zleceń limit/market.
Zamiast nich każdy użytkownik automatycznie czerpie płynność z puli płynności (jednej lub więcej). Ta zaś po transakcji samodzielnie reguluje swój bilans.
Oprócz tego PancakeSwap stwarza idealne warunki dla handlarzy, ponieważ pobiera wyjątkowo niskie prowizje od transakcji i błyskawicznie je potwierdza. Innymi słowy: trading na platformie jest tani, szybki i bezpieczny.
„PancakeSwap był oczywistym wyborem na pierwsze notowanie na giełdzie dla StakeMoon”, powiedział Scott Ryder, prezes projektu. „Jesteśmy podekscytowani tym, że realizujemy kolejny cel naszej działalności i skutecznie dołączyliśmy do PancakeSwap. Wierzymy w przyjazny interfejs PancakeSwap, który dysponuje takimi funkcjonalnościami, jak wymiana, staking oraz bridging aktywów.”
O projekcie StakeMoon
StakeMoon to autonomiczna technologia oparta na Binance Smart Chain, która tworzy płynność i umożliwia staking.
Jej natywny token pobiera 15% podatku od transakcji, co ma zniechęcić daytraderów i spekulantów rynkowych do handlu w oparciu o krótkoterminową strategię inwestycyjną.
Następnie zebrane w ten sposób środki trafiają do aktualnych posiadaczy tokenów (10%) oraz do puli płynności StakeMoon (pozostałe 5%).
Dzięki takiej polityce podatkowej projekt premiuje długoterminowych inwestorów za pomocą regularnych dywidend oraz elastycznych nagród ze stakingu.
Co więcej, staking StakeMoon nie „zamraża” tokenów na pewien okres, tak jak dzieje się w innych projektach. Każdy inwestor w dowolnej chwili wypłaci kryptowaluty.
Chcesz dowiedzieć się więcej albo kupić StakeMoon? Wejdź na stronę https://stakecoins.com/.
Dodatkowe informacje nt. StakeMoon
Wspomnieliśmy już, że StakeMoon to technologia oparta na Binance Smart Chain, która umożliwia staking i samodzielnie tworzy płynność. Jednak to nie wszystko. Dzięki niej na rynku pojawiają się nowe i innowacyjne projekty kryptowalutowe.
Poniżej znajdziesz wszystkie linki, dzięki którym samodzielnie sprawdzisz możliwości StakeMoon.
Strona internetowa: https://stakecoins.com/
Telegram: https://t.me/StakeMoonOfficial
Twitter: https://twitter.com/stakecoins
Instagram: https://www.instagram.com/stakemoon/